fbpx

UZMAN MEDYACI

ANİMASYON REKLAMLARI

Akılda kalıcı ve güçlü

ANİMASYON REKLAMLARI İLE HEDEF KİTLENİZİ ETKİLEYİN!

Neden Animasyon reklamları?

Yapılan araştırmalara göre beynimiz görsel öğeleri, metinsel öğelere göre 60.000 kat daha hızlı işler. Bunun yanında görsel unsurların yer aldığı metinler, görsel unsurların yer almadığı metinlere göre daha hızlı hatırlanır ve beynimizin işlediği verilerin ise %90’ının görsel olduğu ifade edilir.

Bu gerçeğin farkında olan reklam sektörü video reklamlara oldukça önem verir. Özellikle animasyon reklamları gibi görsel hikayelerle yapılan anlatım en akılda kalıcı yöntem olarak karşımıza çıkar ve reklam sektöründe sıklıkla kullanılır. En etkili reklam animasyon videoları ile yapılır.

animasyon reklamları

Animasyon videoları, şirketiniz veya ürününüzle ilgili temel noktaları basit ve etkili bir şekilde vurgulamaya yardımcı olur. Hedefiniz bir ürün satmak veya geniş bir kitleye bir fikir açıklamaksa, animasyon reklamlar hedef kitlenizin söylediklerinizle ilgilenmesini ve var olan ilgisini devam ettirmesini sağlar. 

Animasyon reklam videoları;

2D Animasyon Reklamları

Bizlerde bu özelliklerinden yola çıkarak animasyon video reklamları ile etkili ve akılda kalıcı viral içerikler oluşturuyor sizlerin mesajlarını basit ve açıklayıcı bir dille potansiyel kitlenize sunuyoruz. Sizde güçlü animasyon reklamlarla işinizi ve markanızı tanıtmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin.

Siz de Uzman Medyacı farkıyla hazırlanan animasyon reklamları aracılığıyla Youtube, Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarında firmanızın dijital ve sosyal medyadaki varlığına güç katabilirsiniz.  Daha fazla geç kalmadan bütçenize uygun animasyon reklam fiyatları ile animasyon videoları yaptırabilirsiniz.

animasyon reklamları
animasyon videoları

İstatistikler Ne Diyor?

Animasyon reklamları
Örnek çalışmalarımız

2D Animasyon Reklamları

Günümüzün dijital dünyasında içerikler çok hızlı bir şekilde tüketiliyor. Markalar dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için daha yaratıcı içerik formatlarına yöneliyor. 2D animasyon reklamları yaratıcılığa açık yapıları sayesinde bu ihtiyacı karşılıyor. Dijital reklamcılıktaki tek sorun aradan sıyrılabilmek de değil; internet ortamının sürekli değişen yapısına ayak uydurabilmek için proje üretiminde hız çok önemli. Bilgisayar başında, bireysel bir çalışmayla üretilebilen animasyon filmler, bu ihtiyaca masaüstü bir çözüm olarak cevap veriyor. Bugün 2D Animasyon tekniği hâlâ çizgifilmcilikte kullanıldığı gibi, reklamcılıkta ve dijital oyun yapımında da yoğun olarak kullanılır.

2D animasyon reklamları ile web sitesi tanıtımı, şirket tanıtımı, yazılım, oyun tanıtımı, özel gün veya kişiye özel animasyon, sosyal medya tanıtımları yapmak mümkün. 2D animasyon reklam çalışmaları diğer yapılacak tüm reklam çalışmalarından daha ekonomik ve hızlı olacaktır. Normal bir video tanıtım çalışmasında oyuncu, kamera, set v.s. derken fiyatlar çok yüksek noktalara ulaşabiliyor. 2D animasyon video çalışmalarında 2-3 kişilik bir ekip bilgisayar başında çalışarak minimum maliyet ile çok başarılı reklam çalışmaları üretebilmektedir.

animasyon reklamları

POPÜLER VE VİRAL ANİMASYON VİDEOLAR

Animasyon Reklamları İçin Uzmanına Danışın

Animasyon Reklamları
Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Bütçenize uygun viral, ilgi çekici animasyon reklamları için doğru adrestesiniz. Aşağıdaki animasyon reklam formunu doldurun. Biz size en kısa sürede dönüş yapalım.

Animasyon video formu

Bize ulaşın

Bizi Arayın

+90541 310 0653

E-Posta Gönderin

info@uzmanmedyaci.com

Sosyal Medya