fbpx

İşinizi İnternete Taşıyın

Kazanmaya Devam Edin

Covid-19 sebebiyle birçok işyeri kapanmak zorunda kaldı. Bu durum sizin işlerinizi olumsuz yönde etkilemiş olabilir. Siz de bu zamanda olumsuz etkilenmemek adına işinizi internete taşıyın. Ürün ve hizmetlerinizi websitesi ile internet üzerinden pazarlayın. 

Kullanıcı dostu mobil uyumlu
web sitesi tasarlıyoruz

Satışlarınıza Devam Edin

Müşterileri sitenize çekmeye ve sitenizde tutmaya yardımcı olan e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Web sitelerimiz mobil uyumlu, SEO dostu, müşteri odaklı ve uzun ömürlüdür. E-Ticaret sitenizi baştan sona inşa etmek ve bakımını yapmak için gerçekten güvenebileceğiniz birini mi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Mobil Uyumlu

Ürün Yönetimi

Kargo Entegrasyonu

İndirim Kodları

Müşteri Değerlendirmeleri

Sosyal Medya Entegrasyonu

Daha Çok Müşteriniz Olsun

Online mağazalarımızın her biri modern, kullanıcı dostu bir tasarıma ve site içerisinde kolay gezinmeyi sağlayan profesyonelce tasarlanmış bir yapıya sahiptir. Yaptığımız web tasarımları ile müşterilerinize daha iyi ulaşabilir, düşük maliyetle pazarlama yatırımınızdan daha fazla getiri elde edebileceğiniz online bir mağazaya sahip olabilirsiniz. 

 

E-ticaret web tasarım hizmetlerinde; büyük markalar, tüccarlar, perakendeciler, moda mağazası, giyim mağazası, ayakkabı mağazası ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok firmaya hizmet veriyoruz. Tüm web sitelerimiz müşterilerimizin  ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Ayrıca moda, sağlık, seyahat, gayrimenkul, finansal hizmetler, kıyafetler, güzellik, tesisat,eğitim, perakende vb. dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

İşinizi İnternete Taşımak mı İstiyorsunuz?

Özelleştirilebilir e-ticaret sitenizle satış yapmaya başlayın  veya küreselleşerek dünyaya açılın. 

7/24 açık mağaza olarak düşünebileceğiniz e-ticaret sitenizden maksimum bir verim elde etmek için ise mutlaka profesyonel bir destek almalısınız. E-ticaret sitenizi doğru yapılandırmak için tecrübelerimizden faydalanabilir, bu alanda uzmanlığını kanıtlamış personellerimizden önemli destekler talep edebilirsiniz…