fbpx

UZMAN MEDYACI

FACEBOOK REKLAMLARI

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR

Neden Facebook Reklamları ?

Artık günümüzde internet ve mobil cihaz kullanımı ciddi düzeyde artmıştır. Bu sayede artık bilgisayar olmasa bile mobil cihazlar yardımı ile internete giriş sağlanarak her türlü işlem gerçekleştirilebilmektedir.
 
Teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması, farklı reklam stratejilerinin de ortaya çıkmasına imkân tanımıştır. Her an her yerden Facebook hesabına ulaşılabiliyor olması, Facebook reklam teknolojisine olan ilgiyi sürekli olarak artırmaktadır.
 
Hem kurumlar hem de hedef kitleler Facebook aracılığı ile ortak bir noktada buluşuyor. Bu olanakları kullanan firmalar, en doğru planlama ile doğrudan hedef kitlesine ulaşmayı başarıyor. Bu nedenle Facebook reklamları çok önemlidir.
 

Facebook Reklamlarının Avantajları

Facebook‘un verilerine göre gönderi ve paylaşımlarımız kendi takipçilerimizin %10’undan bile azına ulaşıyor. Bunun yanı sıra Facebook‘ta yapılan paralı reklamların doğru hedef kitleye ulaşma oranı %89 oranındadır. Bu durum Facebook‘un kazan-kazan modeline geçtiğini artık para vermeden hedef kitlemize ulaşmamızın çok daha zor olduğu gösteriyor. Fakat maliyet kelimesi sizi korkutmasın çünkü çok düşük maliyetlerle hazırlanan doğru reklamlarla;

Tüm bu sonuçları elde etmeniz için Facebook kriterlerine ve yasalarına uygun doğru strateji ile planlama ve uzmanlık gerektiren aşamaları adım adım sizin yerinize uygulayabiliriz. Kaliteli reklam hizmeti için Uzman Medyacı’yı tercih edin.

Facebook Reklamları Neden Önemlidir?

Günümüzde artık dünyanın hemen hemen her yerinde internet ve mobil cihaz kullanımı artmıştır. Bundan dolayı artık bilgisayar olmasa bile mobil cihazlar yardımı ile internete giriş sağlanarak her türlü işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Teknolojinin bu kadar gelişmiş olması ve internetin neredeyse her eve girmiş olması ile reklam stratejileri de farklılık göstermeye başlamıştır. Her an her yerden Facebook hesabına ulaşılabiliyor olması, Facebook reklam teknolojisine olan ilgiyi sürekli olarak artırmaktadır.

Doğru reklam stratejilerini izleyen firmalar Facebook’ta hedef kitleleriyle daha kolay bir şekilde buluşabiliyorlar. Facebook reklamları ile hedeflerine ulaşan firmalar ve işletmeler rakiplerinden bir adım daha önde oluyorlar.

Facebook Reklamları Modelleri Nelerdir?

  • Facebook Potansiyel Müşteri Reklamları (Lead Ads)
  •  Facebook Video Reklamları (Video Ads)
  • Facebook Sayfa Gönderisiyle Etkileşim ve Duvar Paylaşımları
  • Facebook Remarketing
  • Hedef Kitle Seçimi
  • Facebook Pixel
  • Facebook Dönen Reklamlar (Carousel Ads)

FACEBOOK SAYFANIZIN ANALİZİNİ YAPALIM

Facebook Reklamlarını İşin Uzmanına Danışın

Instagram Reklamları

Facebook Reklamları
Vermek mi İstiyorsunuz?

Reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Potansiyel müşteri kitlenize doğru reklamları göstererek sayfanızın takipçi ve beğeni sayısını organik arttırıyoruz. Reklam hizmeti almak için bize ulaşın.

website tasarım

Bize ulaşın

Bizi Arayın

+90541 310 0653

E-Posta Gönderin

info@uzmanmedyaci.com

Sosyal Medya