fbpx

UZMAN MEDYACI

Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Yaratıcılığı Pazarlama ve Teknoloji ile Birleştirerek İşinizi Büyütüyoruz

Dijital pazarlama ve Reklamcılık stratejilerimiz ile daha iyi ve daha etkili bir çevrimiçi (online) varlık oluşturuyoruz. Strateji; hedef kitleyi, rekabetçi analizi, hedefleri ve temel performans göstergelerini ve mevcut kullanıcı deneyimini özetlemekle başlar.

Markanızın bilinirliğini ve iş değerini artırmak için analiz eder, planlar, oluşturur, tasarlar, test eder ve raporlarız.  

Google Reklamları

Günümüzün bilgi kaynağı olan Google arama ağı, banner ve video reklamlarını kullanarak sizi her alanda müşterilerinizin karşısına çıkarıyoruz.

Facebook Reklamları

Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı dünyanın en büyük sosyal medya mecralarından biri olan Facebook’ta doğru hedef kitleye çıktığımız reklamlarla müşteri portföyünüzü genişletiyoruz.

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları

Markanız için Instagram üzerinden reklam yayınlayarak ürün ve hizmetleriniz için yüksek etkileşim oranı yakalayabilirsiniz. Markanızı büyütmek ve yüksek hacimli satışlar için Instagram’da reklam verin.

Linkedin Reklamları

Linkedin; reklam araçlarını daha etkili ve kullanışlı bir deneyim sunmak adına sürekli geliştiriyor. Eğer siz de işinizi birçok iş insanına duyurmak istiyorsanız, Linkedin reklamlarını tercih etmelisiniz.

Twitter Reklamları

Twitter reklamları, etki alanı büyük ve çok çeşitli reklamcılığa izin veren, diğer dijital reklamlara nispeten ucuz bir dijital reklamcılık aracıdır. Twitter'da reklam vererek kitlenizi büyütün.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka ve firmanızın ihtiyaçlarına yönelik sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi platformaların yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Youtube Reklamları

YouTube reklamları sayesinde müşterileriniz olabilecek kullanıcılara YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşabilirsiniz.

animasyon reklamları

Website Tasarım

Dijital platformda kimliğiniz olacak web sitenizi modern, dinamik ve yaratıcı bir tasarımla inşa ediyor ve sizlere kolayca kullanabileceğiniz amaca ve sektöre uygun efektif bir web sitesi hazırlıyoruz.

Animasyon Reklamları

Whiteboard (Beyaz tahta) ve 2D animasyon videoları ile işinizin veya markanızın tanıtımını yapıyor ve viral bir içerikle akıllarda kalmanızı sağlıyoruz.

dijital pazarlama

Firmanızı Yeniden Tasarlayalım

Dijital Dünyada Farkınız Olsun

Misyonumuz; müşterileriniz için güçlü bir marka deneyimi yaratarak,  son derece hedefli ve yaratıcı bir dijital pazarlama kampanyasıyla işinizi büyütmenize yardımcı olmaktır. Sizi  ileriye taşıyacağımıza, şimdi ve geleceğiniz için işinizi tanımlayacak bir pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Ajansımız, müşterilerimize benzersiz, etkili dijital pazarlama stratejileri sunmaya değer veren yetenekli, lider uzmanlarla doludur. Sizler de çevrimiçi(online) dünyada etkin bir şekilde var olmak için işin uzmanlarıyla çalışın. Uzman Medyacı ile siz de rakiplerinizin önüne geçin.  

Görünür Olun ve Daha Fazla Trafik Alın

Sosyal Medyada Farkınız Olsun

Sosyal medya reklamları ile marka bilinirliliğini artırın, talep oluşturun, satışları yükseltin, işletmenize yeni takipçiler kazandırın. Sosyal medya reklamları tüm bunları yapmanıza yardımcı olur. Bu tür reklamlar klasik açık hava reklamlarından daha etkilidir ve raporlaması kolaydır.

Sosyal medya uzmanlarımız, görsel tasarımcılarımız, video ekibimiz markanızı sosyal medyada güçlendirmek için çalışır.

dijital pazarlama