fbpx

UZMAN MEDYACI

INSTAGRAM REKLAMLARI

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları ile Etkileşime Geçin

Neden Instagram Reklamları?

300 milyondan fazla bir toplulukla Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme ile işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Instagram da Facebook gibi son dönemlerde organik görüntülenme oranını bir hayli düşürdü. Bu da demek oluyor ki  çok takipçiniz olsa dahi hepsine erişmeniz neredeyse imkansız oldu.

Instagram reklamları ile marka bilinirliği arttırma, internet sitenize tıklama, gönderinizi öne çıkarma, video görüntülemeleri elde etme ve uygulama indirme reklamları yapılabilir.

Her gün aktif en az 800 milyon üyesi bulunan Instagram, Facebook reklamlarıyla birlikte görsel reklamlarınızı potansiyel müşterilerinize ulaştırabileceğiniz en iyi platformlardan biridir.

Doğru stratejiler ile yapılan instagram reklamları sayesinde marka bilinirliği artar ve kurumsal firmanın imajı güçlenir. Ürün ve hizmet tanıtımının kolay bir şekilde yapılabildiği reklamlar sayesinde hedeflenen kitleden daha çok kişiye ulaşılabilmektedir.

Instagram reklamları;

-Kitlenize erişim oranını yükseltmenizde

-Hesabınızın ya da işletmenizin amaçlarına ulaşmanızda

-Web sitenize gelen trafiği arttırmanızda

-Potansiyel müşterilerinizle irtibat kurmanızda

ve tüm bunlar sayesinde işletmenizin veya kişisel markanızın büyümesinde kullanacağınız en etkili yöntemlerden birisidir.

Hashtag seçimi , paylaşım saatleri, reklam içeriği oluşturma gibi uzmanlık gerektiren kısımları genç ve dinamik ekibimiz sizler adına yaparak rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlar.Siz de Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya platformunda yer almak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Instagram Reklamları

Reklamlarınız İçin Neler Yapıyoruz?

INSTAGRAM HESABINIZIN ANALİZİNİ YAPALIM

Instagram Reklamlarını İşin Uzmanına Danışın

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları
Vermek mi İstiyorsunuz?

Reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Potansiyel müşteri kitlenize doğru reklamları göstererek sayfanızın takipçi ve beğeni sayısını organik arttırıyoruz. Reklam hizmeti almak için bize ulaşın.

website tasarım

Bize ulaşın

Bizi Arayın

+90541 310 0653

E-Posta Gönderin

info@uzmanmedyaci.com

Sosyal Medya