fbpx

UZMAN MEDYACI

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya İle artacaktır.

Markanızı Güçlendirin

Previous
Next

Sosyal medya yönetimi

İşinizi beraber büyütelim

Uzman Medyacı olarak uzman kadromuzla marka ve firmanızın ihtiyaçlarına yönelik sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi platformaların yönetimini gerçekleştiriyoruz. Fakat her platform her marka için uygun olmayabilir. Bundan dolayı sektörel olarak yapılan incelemeler sonucunda hangi sosyal medya mecraların sizin için daha doğru olduğunu tespit ediyor ve ona göre strateji geliştiriyoruz.

Bütçenize uygun fiyatlarla

Etkin Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal medya hesaplarınızda sizin için marka kişiliğine uygun stratejiler oluşturuyoruz ve geliştiriyoruz.

Sosyal Medyayı Etkin Kullanmanın Faydaları

Sosyal medya mecralarının yardımıyla müşterilerinizle etkileşime geçebilir, hedef kitleleriniz ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medyanın yardımıyla, içeriğinizi diğer iletişim araçlarından daha hızlı yaymanız kolaydır. Kısa sürede daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya  firmanızın marka bilinirliğinin ve marka değerinin artmasına katkı sağlar ve yardımcı olur.

Sosyal medyanın güzelliği, firmanızın maksimum verimi alabilmesi için bütçenizi, konum ve kitlenizi belirleyerek kampanyalar oluşturabilmenizdir.

Bugün milyarlarca insan tarafından kullanılan sosyal medya platformları sitenizin trafiğini artırır.

Sosyal medya reklamları , diğer reklam türlerine nazaran daha az bütçeyle potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olur.

Sosyal Medyanızı Nasıl Yönetiyoruz?

Belirlediğiniz bütçeye göre en çok verimi alacak şekilde içerik ve reklam planlaması yapıyoruz. Markanızın ihtiyaçlarına göre modern tasarım görselleri ve viral videoları üretiyoruz.  Ürettiğimiz içeriklerle marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

idea

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

UI/UX Tasarım

Marka kimliğinize uyumlu, mesaj ve fikirlerinizi sizi takip edenlere daha etkili iletilmesini sağlayacak ilgi çekici ve modern tasarımlar hazırlıyoruz.
puzzle

A/B Testleri

Performans Analizi

Hedef kitlenizin tercih ve ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak kârınızı artırmak için ziyaretçi trafiğinizdeki eğilimleri ve kullanıcı davranışlarını inceliyoruz ve ona göre strateji belirliyoruz.

Ölçme ve Raporlama

Sosyal Medya Hesabı Raporları

Aylık düzenli ve detaylı raporlarla, etkileşimleri size sunuyoruz. Bu raporları her ay değerlendiriyor ve sonraki ayların planlarını bunlara göre oluşturuyoruz.

uzman medyacı

İşinizi Sosyalleştirin

İşinizi sosyal medyaya taşıyın ve kazancınızı artırın. Sosyal medya yönetimi ile ilgili ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.
Dönüşüm başlasın! Markanız ön plana çıksın ve hedef kitleniz ile etkileşiminiz artsın!