fbpx

UZMAN MEDYACI

TWITTER REKLAMLARI

Twitter Reklamları

Neden Twitter Reklamları?

Sosyal medya kullanan milyonlarca insan düşünüldüğünde, hedef kitlenin önemli bir kısmının bu mecralarda yer aldığı açık bir gerçektir. Bundan dolayı da Twitter reklamları oldukça mantıklı bulunur. Çünkü söz konusu mecrada vakit geçiren hedef kitleye uygun kimseler, doğrudan bu reklamlar ile markaya, kurum ya da kuruluşa yönlendirilebilir.

Elbette ki iyi kurgulanmış ve ayarlanmış reklam seçenekleri profesyonel ekiplerce hazırlanır. proji markası olarak bu konuda son derece deneyimli uzmanlar ile çalıştığımız için, bu mecradaki reklamların hazırlanması ya da içeriklerin yayına nasıl verilmesi gerektiğine dair en doğru adımları atmaktayız.

Twitter reklamları takipçi sayınızın hızlı bir şekilde artmasına yardımcı olduğu için markanızın bilinirliği de aynı oranda artacaktır.

Twitter Reklamlarının Avantajları

Twitter reklamları, etki alanı büyük ve çok çeşitli reklamcılığa izin veren, diğer dijital reklamlara nispeten ucuz bir dijital reklamcılık aracıdır.

 • Marka Bilinirliği

  Twitter üzerinde alanında alakalı kişilere gelişmiş algoritmalar ile reklam verebilirsiniz, bu markanızı ilgili kişilere tanıtacak, markanız üzerinde bir prestij yaratacaktır.

 • Çok Amaçlı Reklam

  Etkileşim, web site trafiği, video izlenmeleri, marka bilinirliği, takipçi amaçlı ve daha bir çok amaç ile reklam verebilirsiniz, Twitter reklamları hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

 • Hastagler ile Gündem

  Hastagler arasında gösterdiğiniz reklamlar daha fazla etkileşim alacak ve doğal karşılanacaktır, gündem içi reklamlar ile çok daha fazla potansiyel müşteri ile iletişime geçeceksiniz.

 • Geniş Fiyatlandırma Seçenekleri

  Reklam kampanyalarınızın maliyetlendirmesini, kullanıcıların hesabı takip etmesi, reklam verdiğiniz tweeti retweetlemesi, beğenmesi, yanıtlaması veya ona tıklanması gibi durumlar için ödeme yapılması şeklinde maliyetlendirebilirsiniz.

Twitter Reklam Modelleri

Twitter üzerinde sunulan bir çok reklam modeli vardır ve sanırım Twitter reklamlarının doğru kullanıldığında en güçlü özelliği budur.

Bu reklam türleri kısa süreli kampanyalarda ve en yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmesi için önerilmektedir. Söz konusu reklam modelinde belirlediğiniz, #hashtag Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer alabiliyor. Twitter ile reklamınızı 24 saat boyunca gündemde gösterimini sağlıyoruz

Henüz sizi takip etmemiş kullanıcılara mesajlarınızı iletmenizi sağlar. Belirlediğiniz anahtar kelimeler, kullanıcılar tarafından aratıldığında sizin hazırladığınız Tweet arama sonuçlarında gösterilir. Yayın süresi 3 aydır. Ücretlendirme etkileşim başına yapılır. Twitter ile reklamlarınızı twitter arama mecralarında gösteriyor etkileşimlerinizi arttırıyoruz.

Sponsorlu Hesap uygulaması, takipçi sayısını arttırmaya yönelik reklam modelidir. Kimi takip etmeli, bölümünde yayınlanmaktadır. Twitter sponsorlu hesap modeli ile sayfa takipçilerinizi arttırıyor ve markanıza itibar katıyoruz.

Web sitenizin trafiğini ve web sitenizden sağladığınız satışları artırmak için en ideal reklam modeli, Web Sitesi Tıklamalarıdır. Twitter web site tıklamaları ile web sitenizin tıklamalarını arttırıyoruz

TWITTER HESABINIZIN ANALİZİNİ YAPALIM

Twitter Reklamlarını İşin Uzmanına Danışın

Instagram Reklamları

Twitter Reklamları
Vermek mi İstiyorsunuz?

Reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Potansiyel müşteri kitlenize doğru reklamları göstererek sayfanızın takipçi ve beğeni sayısını organik arttırıyoruz. Reklam hizmeti almak için bize ulaşın.

website tasarım

Bize ulaşın

Bizi Arayın

+90541 310 0653

E-Posta Gönderin

info@uzmanmedyaci.com

Sosyal Medya