fbpx

UZMAN MEDYACI

YOUTUBE REKLAMLARI

Youtube reklamları

YOUTUBE

YouTube Reklamları

İşiniz veya firmanız için hazır olan veya Uzman Medyacı ayrıcalığı ile yapılan video içeriklerinizi çok yüksek maliyetler yerine daha uygun bütçeyle dünyanın en çok trafiğine sahip sitesinde izletebilirsiniz. Üstelik, 30 saniyenin altındaki etkileşimler için ücret ödemezsiniz. Youtube Reklamları ile çevrimiçi(online) dünyada daha görünür olursunuz.

Bir Youtube kullanıcısı aradığı içeriği bulmak için arama butonunda arama yapar. Çıkan sonuçlarda videonuzu reklam alanlarında ilk sıralarda gösterebilirsiniz. Videonuza her tıklama için ücret ödersiniz.

Kullanıcılar videoyu izlemeden video henüz başlamadan önce veya videonun herhangi bir kısmında sizin Youtube video reklamınız görüntülenebilir. Videonuz başladığında ilk 5 saniye zorunlu olarak izlenmektedir. 5’inci saniyeden sonra kullanıcı isterse reklamı atlayabilir. Siz bu 5 saniye için ücret ödemezsiniz. Ancak kullanıcı sizin o 5 saniye içerisinde sizi  görmüş olacaktır.

Eğer ki 6. saniyede atlamak yerine 29. saniyede reklamı izlemekten vazgeçerse siz gene ücret ödemezsiniz. 30 ve üstü saniyelere kadar izlenmiş videolar ücretlendirilecektir. Youtube reklam fiyatları çok ekonomiktir. 30 ve üstü saniyeye kadar izlemeler veya arama sonuçlarında çıkan video reklamınız için görüntüleme başına 5-10 kuruş arası ücret ödersiniz. Youtube Reklamları hizmetinden faydalanmak için bize ulaşın.

Youtube reklamları

YOUTUBE HESABINIZI ANALİZ EDELİM

Youtube Reklamlarını İşin Uzmanına Danışın

Instagram Reklamları

Youtube Reklamları
Vermek mi İstiyorsunuz?

Reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Potansiyel müşteri kitlenize doğru reklamları göstererek sayfanızın takipçi ve beğeni sayısını organik arttırıyoruz. Reklam hizmeti almak için bize ulaşın

website tasarım

Bize ulaşın

Bizi Arayın

+90541 310 0653

E-Posta Gönderin

info@uzmanmedyaci.com

Sosyal Medya